Yapıcıoğlu Mühendislik,

2010 yılında, Salih YAPICIOĞLU tarafından İzmir’de kurulmuştur. İzmir Jeoloji Mühendisleri Odasına, Çevre ve Şehircilik Bakanlığına ve Devlet Su İşleri İzmir Bölge Müdürlüğüne kaydı bulunmaktadır.

Firmamız, kurulduğu günden itibaren performansını arttırmak amacıyla kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. Yaptığımız işlerde güvenilirliği hızlı iş teslimi ile kendini ispatlamış, genişleyen müşteri portföyü ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hevesli, hırslı, profesyonel, güvenilir ve sorumluluk sahibi bir vizyona sahip olan Yapıcıoğlu Mühendislik verdiği hizmetlerle müşterilerini memnun etmeye jeoloji ve inşaat sektöründe ileri ve yenilikçi tutumuyla her geçen gün büyük işlere imza atmaktadır.

Yapıcıoğlu Mühendisliğin başarısının temeli hevesli, hırslı, profesyonel, sorumluluk sahibi, istisnai bir Öncü ve rekabetçi takım ruhu ile motive olmuş bir yapıya dayanmaktadır.

İLETİŞİM

Adres

6446 sokak No:4 Karşıyaka İZMİR

Bizi takip edin

Aliağa Balçova Bayındır Bayraklı Bergama Beydağ Bornova Buca Çeşme Çiğli Dikili Foça Gaziemir Güzelbahçe Karabağlar Karaburun Karşıyaka Kemalpaşa Kınık Kiraz Konak Menderes Menemen Narlıdere Ödemiş Seferihisar Selçuk Tire Torbalı Urla